Hostina pre vrany

25,90 €
Skladom
SKU
9788022207782

Po stáročiach krutých zápasov a osudových zrád sa sedem mocností, ktoré vládli v jednej ríši, zdecimovalo natoľko, že im nezostalo nič iné ako uzatvoriť prímerie. Aspoň navonok sa to tak zdalo.

Niekoľko jedincov si ešte stále robí nárok na Železný trón, ale sú priveľmi slabí alebo vzdialení, aby sa im to mohlo podariť. Vojna, ktorá trvala tak dlho, pohltila samu seba. Avšak zanedlho sa v krehkom prímerí zrodia zradcovia, vydedenci, mrchožrúti, ktorí sa snažia priživiť na mŕtvych i živých.

Ľudské vrany sa zlietajú na opulentnú hostinu a v Siedmych kráľovstvách sa rodia nové intrigy a vznikajú nebezečné aliancie, zatiaľ čo zo zlovestného súmraku minulých zápasov sa vynárajú prekvapivé postavy. Je to čas, keď múdri a ctižiadostiví, ale aj zradní a silní sa usilujú pomocou svojich schopností, moci a mágie prežiť kruté a strašné časy, ktoré nastali. Je to obdobie, kedy ľudia prostí aj urodzení, bojovníci I čarodejníci, úkladní vrahovia a mudrci spájajú dohromady a bojujú o svoje miesto na zemi a svoje životy.

Na hostinu sa zletelo množstvo vrán – ale nasýti sa len niekoľko.

Viac informácií
Autor Martin George R.R.
Žáner sci-fi / fantasy
EAN 9788022207782
Preklad Lucia Halová a Barbora Kráľová
Formát 148x233 mm
Väzba pevná väzba s prebalom
Počet strán 684
Dátum vydania 6. 5. 2016
Back to Top
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!